טיפול בהרפתקה ,הרפתקה בטיפול או שניהם יחד,חומר למחשבה

טיפול בהרפתקה ומסע בטבע ,הרפתקה כטיפול או שניהם יחד…חומר למחשבה

הים כמו רחם אינסופית קיבל הכל אליו …את הכעסים שהושלכו…את הצעקות….ואותן …נשים נגמלות מסמים ואלכוהול שגילו את השמחה ..את האמונה בעצמן…לא משנה כמה פעמים נופלים משנה כ…מה פעמים קמים…ואדם שקם יכול להתחיל ללכת ,או לעמוד במקום.

הים שימש להן כמו רחם אינסופית  לטבול …ולהיוולד מחדש…היה קסם באוויר…אפילו המדוזות עיכבו את בואן,כדי לא לקלקל את השימחה .הים היה סופו של תהליך של חודשיים …בחוץ …הטבע שימש לנו תפאורה …שיאו של התהליך היה מנסע בכרמל מחוף לחוף ,שכל הציוד על הגב …משא ומסע מפרך ולא פשוט גם למטיבי לכת ,משא אישי של כל אחת מהנשים והחבילה הפרטית שהיא סוחבת בבטן…משא על הגב …מסע פנימי אל תוכה של המשתתפת ,מסע בו נאמדים מחדש כוחותהן , כח הרצון שלהן והיכולות שלהם , מנסע בו מגלה המשתתפת מציאות חדשה מנותקת מהווי היום יום שהיא מכירה עד כי "נדמה לה שמעולם לא היתה שם ".

אקורד סיום  …. תודה לאותן נשים מדהימות שזכיתי להוביל מתהום האבדון לתקווה ולאמונה , תודה לכן על ההזדמנות ,על הנכונות …תודה על המבחנים שהעמדתן אותנו …תודה על המרידות ….תודה על שלא איבדתן את התקווה …שגיליתן בחזרה את האפשרות לחלום הרבה מעבר ליום של מחר מי יתן ומעוף גחליליות שפגשתן כל אחת בסולו לילה יאיר כל חלקת חשכה ואפלה בכן וגם התנים שבאו לבקר ישמרו צעדכן…אמן סלה אגב למנסע קראנו: "מנסע …אל הלב"

[לגלריית התמונות ]

צ'יף העשבים

לא נרשמו תגובות עדיין.

השארת תגובה

הודעה